Žebříček hráčů
| # |
Název |
Správně
|
Špatně
|
Úspěšnost
|
| 1 |
Emma |
45 |
0 |
45 |
100,0 % |
| 2 |
ben |
47 |
2 |
45 |
95,9 % |
| 3 |
SEBIK A MISA |
38 |
2 |
36 |
95,0 % |
| 4 |
LUKY K. |
35 |
0 |
35 |
100,0 % |
| 5 |
.LUKY. |
33 |
0 |
33 |
100,0 % |
| 6 |
miska |
38 |
5 |
33 |
88,4 % |
| 7 |
LLUUKKYY K. |
32 |
0 |
32 |
100,0 % |
| 8 |
zaskvorak |
34 |
2 |
32 |
94,4 % |
| 9 |
misa |
37 |
5 |
32 |
88,1 % |
| 10 |
ondra |
31 |
0 |
31 |
100,0 % |
| 11 |
LUKY ,K. |
32 |
1 |
31 |
97,0 % |
| 12 |
12LUKY K. |
32 |
1 |
31 |
97,0 % |
| 13 |
NATRYX |
30 |
0 |
30 |
100,0 % |
| 14 |
LUKY, K. |
31 |
1 |
30 |
96,9 % |
| 15 |
osik |
32 |
2 |
30 |
94,1 % |
| 16 |
KOUTNY |
30 |
1 |
29 |
96,8 % |
| 17 |
LUKAS |
30 |
1 |
29 |
96,8 % |
| 18 |
LOKO |
28 |
0 |
28 |
100,0 % |
| 19 |
LUKY |
28 |
0 |
28 |
100,0 % |
| 20 |
bolik molik |
29 |
1 |
28 |
96,7 % |
| 21 |
f |
30 |
2 |
28 |
93,8 % |
| 22 |
..LUKY,,K. |
30 |
2 |
28 |
93,8 % |
| 23 |
ADAM G MISA |
31 |
3 |
28 |
91,2 % |
| 24 |
nrct |
31 |
3 |
28 |
91,2 % |
| 25 |
iui |
26 |
0 |
26 |
100,0 % |
| 26 |
rrrrrrrrrrrr |
27 |
1 |
26 |
96,4 % |
| 27 |
1+1=2LUKY |
27 |
1 |
26 |
96,4 % |
| 28 |
tom k |
28 |
2 |
26 |
93,3 % |
| 29 |
nega1 |
29 |
3 |
26 |
90,6 % |
| 30 |
VOJTA IS GUD |
31 |
5 |
26 |
86,1 % |
| 31 |
www.Aleš |
26 |
1 |
25 |
96,3 % |
| 32 |
dermit 350 |
26 |
1 |
25 |
96,3 % |
| 33 |
ALEŠ ALEŠ.. |
27 |
2 |
25 |
93,1 % |
| 34 |
LUKASEK K |
28 |
3 |
25 |
90,3 % |
| 35 |
zhjzzvjzbzj |
30 |
5 |
25 |
85,7 % |
| 36 |
houpi |
30 |
5 |
25 |
85,7 % |
| 37 |
yuiio |
24 |
0 |
24 |
100,0 % |
| 38 |
aleš.f |
24 |
0 |
24 |
100,0 % |
| 39 |
veryti |
24 |
0 |
24 |
100,0 % |
| 40 |
bolik |
25 |
1 |
24 |
96,2 % |
| 41 |
juan |
25 |
1 |
24 |
96,2 % |
| 42 |
zuzu |
26 |
2 |
24 |
92,9 % |
| 43 |
KOUTNY LUKAS |
26 |
2 |
24 |
92,9 % |
| 44 |
ttj, |
23 |
0 |
23 |
100,0 % |
| 45 |
adamw BMW |
24 |
1 |
23 |
96,0 % |
| 46 |
50% sleva |
25 |
2 |
23 |
92,6 % |
| 47 |
j |
23 |
1 |
22 |
95,8 % |
| 48 |
bolik a moli |
24 |
2 |
22 |
92,3 % |
| 49 |
(LUKY) |
25 |
3 |
22 |
89,3 % |
| 50 |
MISA ADAM G |
30 |
8 |
22 |
78,9 % |
| 51 |
asdf |
21 |
0 |
21 |
100,0 % |
| 52 |
rtk |
22 |
1 |
21 |
95,7 % |
| 53 |
olivka1 |
23 |
2 |
21 |
92,0 % |
| 54 |
dermit350 |
25 |
4 |
21 |
86,2 % |
| 55 |
baruuu |
26 |
5 |
21 |
83,9 % |
| 56 |
fanda |
21 |
1 |
20 |
95,5 % |
| 57 |
uuuuuu |
22 |
2 |
20 |
91,7 % |
| 58 |
bolik amolik |
23 |
3 |
20 |
88,5 % |
| 59 |
50% slevy |
23 |
3 |
20 |
88,5 % |
| 60 |
Pepabeneš YX |
19 |
0 |
19 |
100,0 % |
| 61 |
PepaBeneš QW |
20 |
1 |
19 |
95,2 % |
| 62 |
PEPA beneš " |
20 |
1 |
19 |
95,2 % |
| 63 |
PePa Beneš |
20 |
1 |
19 |
95,2 % |
| 64 |
www. |
18 |
0 |
18 |
100,0 % |
| 65 |
Pepa beneš m |
18 |
0 |
18 |
100,0 % |
| 66 |
nega2 |
18 |
0 |
18 |
100,0 % |
| 67 |
baba jaga |
19 |
1 |
18 |
95,0 % |
| 68 |
PepaBeneš YP |
19 |
1 |
18 |
95,0 % |
| 69 |
PEPABeneš E |
19 |
1 |
18 |
95,0 % |
| 70 |
PEPABENEŠ )P |
19 |
1 |
18 |
95,0 % |
| 71 |
gfttthrtthtt |
26 |
8 |
18 |
76,5 % |
| 72 |
j f |
17 |
0 |
17 |
100,0 % |
| 73 |
adnaf |
18 |
1 |
17 |
94,7 % |
| 74 |
PepaBeneš CQ |
19 |
2 |
17 |
90,5 % |
| 75 |
PepaBeneš XP |
19 |
2 |
17 |
90,5 % |
| 76 |
OMG |
19 |
2 |
17 |
90,5 % |
| 77 |
juan g. č. |
20 |
3 |
17 |
87,0 % |
| 78 |
kolo |
20 |
3 |
17 |
87,0 % |
| 79 |
jtmtj |
20 |
3 |
17 |
87,0 % |
| 80 |
"##$3//37#37 |
21 |
4 |
17 |
84,0 % |
| 81 |
pepa beneš y |
17 |
1 |
16 |
94,4 % |
| 82 |
PepaBeneš @@ |
17 |
1 |
16 |
94,4 % |
| 83 |
www.bobr.cz |
21 |
5 |
16 |
80,8 % |
| 84 |
laura |
22 |
6 |
16 |
78,6 % |
| 85 |
fghj |
16 |
1 |
15 |
94,1 % |
| 86 |
Pepa beneš L |
17 |
2 |
15 |
89,5 % |
| 87 |
bart |
19 |
4 |
15 |
82,6 % |
| 88 |
ALEŠ |
14 |
0 |
14 |
100,0 % |
| 89 |
Pepa beneš 0 |
14 |
0 |
14 |
100,0 % |
| 90 |
Pepa beneš 2 |
14 |
0 |
14 |
100,0 % |
| 91 |
67 |
15 |
1 |
14 |
93,8 % |
| 92 |
lego friends |
17 |
3 |
14 |
85,0 % |
| 93 |
PepaBeneš Aa |
18 |
4 |
14 |
81,8 % |
| 94 |
alarm |
21 |
7 |
14 |
75,0 % |
| 95 |
kiki |
16 |
3 |
13 |
84,2 % |
| 96 |
adam bmw |
21 |
8 |
13 |
72,4 % |
| 97 |
zorjan |
24 |
11 |
13 |
68,6 % |
| 98 |
W |
12 |
0 |
12 |
100,0 % |
| 99 |
lauradrak |
15 |
3 |
12 |
83,3 % |
| 100 |
PepaBeneš PP |
17 |
5 |
12 |
77,3 % |